meitenes
  1. Oktobrī Talsos notika LČ U11-U17 vecuma grupām, 11 audzēkņi par vairākām vecuma grupām ieguva vismaz vienu čempionāta medaļu.
    Savu pirmo medaļu Latvijas čempionātos ieguva Martins Krucis, kurš zēnu dubultspēlēs U11 vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļu, diemžēl vienspēlēs Martinam nelaimējās, un viņš palika tieši uzreiz aiz goda pjedestāla spēlē par 3. vietu zaudēja 21-11; 21-15.
    Pie savas pirmās medeļas Latvijas čempionātā kļuva arī Diana Bespalova, to izcīnot visās 3 disciplīnās. Meiteņu vienspēlēs tika izcīnīta otrā vieta, zaudēts tikai Elzai Zitānei no Rīgas, jauktajās dubultspēlēs spēlējot kopā ar partneri no leģendārās badmintona pilsētas Valkas, tika izcīnītas bronzas kaluma medaļa, savukārt, spēlējot vecākā vecuma grupā, kur ir spēcīga konkurenti, arī tika izcīnīta bronzas medaļa kopā ar savu kluba biedreni Megiju Āboltiņu, jāpiemin, ka arī Megijai šī ir vienīgā medaļa šī gada LČ, jauktajās dubultspēlēs 4. vieta.
    Pie medaļām GD15 grupā tika uzreiz četras mūsu meitenes, otro vietu izcīnīja Loreta Boka, kas mums pievienojās salīdzinoši nesen, un jaunais talants Marija Mediņa, savukārt, trešo vietu ieguva Esteru Buka spēlējot kopā ar Akvelīnu Grundmani.

U17 vecuma grupā bija sasniegti vairāki pjedestāli, un visās piecās kategorijās, lai gan šogad zelta medaļas netika izcīnītas, bet goldagās bija vairāki jaunieši: Eiprila Briede, Annemarija Priede, Edžus Meirāns, Raimonds Kirsons, Diāna Bespalova, Megija Āboltiņa.