PAR MUMS

logo

Tu esi atvēris labākā badmintona kluba mājaslapu šai pus okeāna. Mēs esam vienkārši forši. Neticēsi, treniņu nodarbību pamatā vissvarīgākā ir draudzīga atmosfēra. Un tieši tad rodas gan Latvijas juniorčempioni, gan Latvijas pieaugušo čempionātu medaļnieki.
Vai mēs par saviem sasniegumiem uzskatam izcīnīto pilno lielo koferi ar medaļām? Nē! Mūsu lielākais gandarījums un asaras acīs ir tad, kad cilvēks , kurš savu dzīves mērķi ir uzstādījis kā sasniegumu mākslā un mūzikā ir palicis pie mums, apguvis pie mums badmintonu un vēl joprojām ir  kopā ar mums. Sajūtas ir super!
Jautāsiet, kā mēs to panākam?
Mums ir Salvis. Īgņa labākajos gados. Ar badmintonu nodarbojās jau no pāgājušā gadsimta, izaudzinājis divus bērnus, redzējis pasauli un atlikušo dzīvi grib veltīt  badmintonam.
Mums ir Amanda. Daudzkārtēja Latvijas jaunatnes medaļniece, tagad Latvijas sporta akadēmijas studente un trenere. Amandai ir vēlme iegriezt Latvijas badmintonu Eiropas līmenī.
Mums ir Dāvis. Latvijas jaunatnes un pieaugušo medaļnieks. Vada treniņus tieši pa vidu starp veco īgņu un azartisko jaunieti.
Mums ir Arnis. Latvijas čempions vairākās vieglatlētikas  disciplīnās. Arnis nodarbojās ar augsta līmeņa fizisko sagatavošanu. Nu tas, lai nebūtu vesels puds jānes un katru dienu maratons jāskrien, bet tās olimpiskās virsotnes tiktu sasniegtas profesionālāk. 
Mūsu bērni un jaunieši ir Rīgas pilsētas BJC Daugmale audzēkņi, lai vecākiem badmintons nebūtu dārgāks par jāšanas spotu un zirgu uzturēšanu, kā arī , lai visiem bērniem un jauniešiem būtu iespēja izmantot visas Rīgas pilsētas dotos labumus. 
Mums ir draudzīgas attiecības ar vairākām Rīgas skolu sporta zālēm, elektrum olimpisko centru un vef klubu. 
Mēs organizējam sacensības , nometnes, pasākumus .
Uhuu, gaidām Jùūs ciemos!


MŪSU TRENERI

Salvis Lozda

Salvis savas trenera gaitas sāka slavenajā badmintona mekā Valkā. Visi augstākie kluba sasniegumi ir Salvja darba augļi. Šobrīd trenē meistarīgos un ilggadīgākos audzēkņus.

Amanda Azarova

Amanda savas spēlētājas gaitas ir aizsāksui Siguldā, šobrīd Amanda studē LSPA, un nākotnē grib kļūt par treneri. Amanda klubā darbojas ar jauno un talantīgo paaudzi.